Stowarzyszenie Mudita

Telefon wsparcia

Jesteś opiekunką/opiekunem osoby z niepełnosprawnością? Potrzebujesz rozmowy lub wsparcia? Zadzwoń do jednej z naszych psycholożek.
Połączenie jest anonimowe i bezpłatne.

+ 48 123 786 798

Agnieszka poniedziałek  9.00-11.00

Krystyna poniedziałek 11.00-13.00

Olga wtorek 10.00-15.00

Krystyna środa 10.00-11.00

Dagna środa 12.00-15.00

Beata środa 19.00-21.00

Ewa czwartek 10.00-12.00

Izabela czwartek 20.00-22.00

Kasia sobota 10.00-12.00

Aleksandra sobota 17.00-19.00

Stowarzyszenie “Mudita”
ul. Jaracza 24/31, 31-216, Kraków
NIP 9452234422
Regon 385646873
Numer konta 13 1090 2053 0000 0001 4450 9513

Skip to content