Wolontariat Wytchnieniowy

Uśmiechnięta osoba z niepełnosprawnością maluje z pomocą kobiety

To jeden z naszych wiodących projektów, w którym łączymy rodziny osób z  niepełnosprawnościami z wolontariusz(k)ami.

W codzienności, wypełnionej nierzadko całodobową opieką, zwykle brakuje czasu nawet na spokojne wypicie kawy. Tymczasem wystarczą nawet 2-3 godziny w tygodniu, by pomóc. Dzięki tym kilku godzinom spędzonym z dzieckiem lub dorosłą osobą z niepełnosprawnością, pozostali członkowie rodziny mogą odpocząć, załatwić dawno zaniedbane sprawy i zatroszczyć się o siebie.

Wolontariat działa w całej Polsce!

Kontakt: wolontariat@stowarzyszeniemudita.pl

Chcesz skorzystać ze wsparcia? Wypełnij ankietę

Chcesz zostać wolontariuszem/wolontariuszką? Wypełnij ankietę

Działamy w całej Polsce – skontaktuj się z osobą koordynującą wolontariat w Twoim regionie!

Koordynacja generalna – Małgorzata Grosfeld –

Jeśli nie ma Twojego województwa na liście, zgłoś się na: wolontariat@stowarzyszeniemudita.pl

Pracujemy nad tym, by sprawnie działać w całej Polsce. Napisz do nas, jeśli chcesz koordynować wolontariat w Twojej okolicy!