Wolontariat Wytchnieniowy

Uśmiechnięta osoba z niepełnosprawnością maluje z pomocą kobiety

To jeden z naszych wiodących projektów, który zakłada łączenie rodzin i bliskich osób z  niepełnosprawnościami z wolontariusz(k)ami w ich okolicy.
Dzięki zaledwie kilku godzinom spędzonym przez naszego pomocnika i osobę z niepełnosprawnością w domu czy na spacerze, rodzina może odpocząć, załatwić dawno zaniedbane sprawy i zatroszczyć się o siebie.

W swojej codzienności, wypełnionej nierzadko całodobową opieką, zwykle brakuje czasu nawet na spokojne wypicie kawy..

Wolontariat działa w całej Polsce, staramy się dotrzeć nawet do miejscowości bardzo oddalonych od aglomeracji miejskich.
Zapraszamy osoby chętne wziąć udział w projekcie – zarówno w charakterze wolontariuszy, jak i rodzin – do kontaktu poprzez ankiety

Kontakt dzialaj@wspieramy-mamy.pl

Chcesz skorzystać ze wsparcia wolontariuszki/wolontariusza Mudity? Wypełnij ankietę

Chcesz nam pomóc pomagać? Wypełnij ankietę