Hej! Super, że tu jesteś. Dołącz do naszej sieci wsparcia i poczuj Muditę.

Razem z nami możesz zrobić coś dobrego i zdobyć doświadczenie. Zapraszamy też na praktyki studenckie, staż czy wolontariat pracowniczy.

Naszym wolontariuszkom i wolontariuszom zapewniamy szkolenia, superwizję i wsparcie koordynatorek. Organizujemy również spotkania i wyjazdy integracyjne. Jest wiele możliwości, żeby działać z nami takim w zakresie i wymiarze czasu, jaki Ci odpowiada.

Chcesz działać z nami? Napisz na: kontakt@stowarzyszeniemudita.pl

SPRAWDŹ OFERTY WOLONTARIATU

Chcesz pomagać rodzinom osób z niepełnosprawnością? Włącz się Wolontariat Wytchnieniowy!

Wolontariusz/ka wytchnieniowy/a

Masz 2 godziny w tygodniu lub miesiącu? Jesteś otwarta/y i lubisz kontakt z drugim człowiekiem? Nasz wolontariat jest dla Ciebie! Poszukujemy Wolontatriuszy i Wolontariuszek do wolontariatu wytchnieniowego! Każdy człowiek ma prawo

Masujesz, wykonujesz zabiegi kosmetyczne lub w inny sposób dbasz o ciało?

Podaruj zmęczonej mamie Latające Spa!